O firmie

Zaratex jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się przede wszystkim produkcją tkanin dla sektora HoReCa oraz HOME. Firma posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz kolorystyczny z bogatym wzornictwem tkanin. Nieustannie śledzi najnowsze trendy światowe, które pozostają ciągłą inspiracją w tworzeniu nowych projektów. Wprowadzenie na rynek w sektorze tekstyliów domowych nowych kolekcji jak: Zaratex Platinum i Zaratex Gold, było naszą odpowiedzią na potrzeby Klientów. Kolekcje zostały szybko docenione za wysoką jakość, nowoczesny design, estetyczne wykończenia czy nawet eleganckie opakowanie. Znajdziecie Państwo wiele naszych produktów z tych kolekcji między innymi kupując produkty takie jak: prześcieradła, pościele, ręczniki, kołdry i poduszki, a także koce czy nawet ściereczki kuchenne . Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów z kolekcji Zaratex Platinum i Zaratex Gold!

Dział HoReCa produkuje tkaninę na pościel hotelową od 120 TC do 1000 TC we wszystkich gramaturach, rozmiarach oraz kolorach, również pod indywidualne zamówienia naszych Klientów. Współpracujemy z rynkiem hotelowym oferując kompleksową obsługę wyposażenia pokoi hotelowych jak i restauracji odnośnie tekstyliów. Znajdziecie Państwo bogatą ofertę między innymi na takie produkty jak: pościel hotelową, podkłady higieniczne na materac, ręczniki, dywaniki –stopki, szlafroki, kapcie, produkty do SPA czy produkty dekoracyjne stołu i krzeseł w restauracjach hotelowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wszystkie produkty wychodzące z naszej fabryki są najwyższej jakości o czym świadczą te certyfikaty: OEKO-TEX, BCSI, SEDEX, GOTOCS, DETOX, BCI. Skrupulatnie wypełniamy wszelkie założenia związane z produkcją wysokiej jakości produktów. Dzięki ogromnym zdolnościom produkcyjnym możemy zaoferować Państwu bardzo dogodne terminy realizacji. Nasze fabryki pracują nieustannie 24 godziny na dobę, a wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte doświadczenie w branży tekstylnej pozwala nam na realizację wszelkich oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta, spełniając wysokie wymagania, a poprzez ciągły rozwój gwarantujemy najwyższą jakość produktów i nowoczesny design. Jesteśmy znani z produktów o najwyższej jakości, nasza firma zdobyła uznanie na arenie międzynarodowej i zostaliśmy docenieni, jako wiarygodny partner w biznesie. Należymy aktualnie do liderów w Europie pod względem wielkości sprzedaży. Ten sukces zawdzięczamy nieustającemu rozwojowi oraz inwestycjom w kapitał ludzki naszego przedsiębiorstwa, nowe technologie i marketing.

  • Firma posiada wszystkie najnowocześniejsze urządzenia oraz niezbędne certyfikaty i uprawnienia do produkcji i sprzedaży tkanin w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Azji.
  • Produkujemy pościel we wszystkich rozmiarach, gramaturach, kolorach oraz wzorach. 
  • Sami produkujemy przędzę do naszych wyrobów.
  • Posiadamy maszyny najnowszej technologii.
  • Możemy produkować od najtańszych tkanin pościelowych takich jak np. mieszanki polycottonu do tych najbardziej szlachetnych i wymagających tkanin jak 100% bawełna satynowa.
  • Dodatkowo możemy zaoferować Państwu pomoc naszych projektantów w stworzeniu indywidualnego wzoru, personalizacji produktów od haftów, wszywek, logotypów po stworzenie całej linii produkcyjnej Państwa produktów.

Codziennie z naszej fabryki wychodzi około 5 kontenerów pościeli, wysyłanych w różne części świata…